ПРОМЫШЛЕННЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ

Метал, ПП

О компании
Метал, ПП
Просмотров: 5308
Приватне підприємство "Метал" уже понад 12 років успішно працює на ринку торгівлі прокатом чорних металів. Після перших вдалих починань у 1999 році підприємство збільшило площі складських і торгових приміщень, що створило передумови швидкого зростання об'ємів реалізації продукції, завоювання значної частини цільових ринків

. Маючи значний потенціал, основу якого складали людські та виробничі ресурси, в 2004 році підприємство розпочало активний вихід на регіональні ринки шляхом відкриття власних торгових представництв, чітко визначивши для себе основним видом діяльності торгівлю металопрокатом. Сьогодні ПП "Метал" - лідер з продажу металопрокату в західному регіоні країни. У нас постійна наявність усього асортименту на складах! Орієнтуємось виключно на покупця! Ми поріжемо і доставимо прокат своїм транспортом! Ми гарантуємо швидкість, точність та професіоналізм в обслуговуванні!

 Для зручності наших клієнтів створено філії в м. Хмельницький (м. Хмельницький, вул. Курчатова, 118) та смт. Брошнів-Осада (смт. Брошнів-Осада Рожнятівського р-ну Івано-Франківської обл, вул. 22 січня, 58б). Зараз підприємство працює над відкриттям відділень в Львові та Івано-Франківську. Якщо Вам потрібно купити металопрокат, то простіше купити його у нас!
ПАРТНЕРЫ
    Телевидение и телепрограмма первый телеканал www.Yaom.ru и онлайн тв.