ПРОМЫШЛЕННЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ

Биолик, ОАО

О компании
Биолик, ОАО
Просмотров: 4543
Історія підприємства розпочалась в 1876 р., коли було створено винокурний завод по виробництву спирту. За 132 роки завод перетворився на потужне підприємство ВАТ «Біолік», до складу якого входить виробництво «БіН» по виробництву лікарських препаратів та цех «Біосинтез» по виробництву продукції мікробіологічного синтезу.

 Підприємство спеціалізується на випуску як генеричних засобів, так і на випуску оригінальних комплексних фітопрепаратах. Досвід персоналу, кваліфіковане управління, відповідна виробнича і дослідна база, використання натуральної рослинної сировини дають можливість виробляти високоякісну екологічно чисту продукцію. Виробництво лікарських засобів виконується на двох виробничих лініях, які дають можливість проводити фасування від 50 мл до 500 мл. Виробництво настойок, бальзамів, екстрактів рідких мають закінчений цикл: від настоювання і екстрагування, відстоювання, фільтрації до фасування готового продукту.

 Контроль готової продукції виконується акредитованою лабораторією бюро технічного контролю. Стратегічною метою підприємства є впровадження системи якості, яка відповідає стандартам GMР.

 Види діяльності:
 Виробництво та торгівля:
Лікарські засоби в формі бальзамів, настойок, екстрактів рідких, розчинів спиртових, гранул гомеопатичних та порошків (ліцензія № 302589). Біодобавки. Ветеринарні препарати (ліцензія № 332996). Біоконсерванти.
Послуги:
Підприємство надає послуги по виробництву зареєстрованих лікарських форм, біодобавок, препаратів мікробіологічного синтезу.
ПАРТНЕРЫ